Hotele 🏨

W zaciszu Borów Tucholskich mieszczą się hotele, które urządzone są na najlepszym światowym poziomie. Oprócz noclegów nierzadko znajdziecie tu restauracje z dobrą kuchnią, baseny, strefy wellness i SPA, a także sale konferencyjne. Wybraliśmy dla Was oferty najlepszych hoteli w Borach Tucholskich.


Hotele

Hanza Pałac - Welness i SPA

Obiekt hotelowy umiejscowiony w odbudowanym pałacu, wyposażony w spa i centrum odnowy biologicznej, a także kryty basen.
Do dyspozycji gości są nowocześnie urządzone i wyposażone pokoje,a dla najmłodszych przygotowano również mini-zoo i plac zabaw.

  Więcej informacji, rezerwacja i opinie

Hanza Pałac - Welness i SPA - Hotele

Notera Hotel SPA - Hotele

Hotele

Notera Hotel SPA

Czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w Charzykowach. Do dyspozycji gości, oprócz w pełni wyposażonych pokoi, jest basen, salon spa i zaplecze odnowy biologicznej z wanną z hydromasażem i sauną oraz centrum fitness.
Notera SPA w Charzykowach to idealne miejsce na wypoczynek.

Więcej informacji, rezerwacja i opinie

Hotele

Evita - Hotel SPA

Czterogwiazdkowy obiekt położony w Tleniu posiada kort tenisowy, centrum spa i odnowy biologicznej. Do dyspozycji gości jest również restauracja, bar, taras i klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi.

  Więcej informacji, rezerwacja i opinie

Evita - Hotel SPA - Hotele

Dworek Wymysłowo - Hotele

Hotele

Dworek Wymysłowo

Miejsce dla wszystkich, którzy szukają kontaktu z przyrodą, historią oraz dobrą kuchnią. Dworek otoczony jest lasami, w których nie brakuje grzybów, jagód i świeżego powietrza oraz jezior.
Na terenie obiektu można organizować ogniska, spływy kajakowe, a także skorzystać z możliwości jazdy konno.

Więcej informacji, rezerwacja i opinie